hotel Mitland, Utrecht
Strategische keuzes in de ooracupunctuur * praktijkdag
Deze dag is gericht op het gebruik van een bipolaire puntzoeker. De puntzoeker die aanbevolen wordt is de Pointoselect. De voordeligste versie (zonder therapieknop) wordt aanbevolen.
Na een korte introductie van de oorkaart en de kenmerken van de puntzoeker is er ruime gelegenheid om met elkaar te oefenen.
Naast het detecteren van de reflexpunten kan er ook geoefend worden met het plaatsen van korte acupunctuurnaalden, magneetkogeltjes, zaadjes en verblijfsnaaldjes.
Na deze dag ben je in staat om de lichaamsacupunctuur extra te ondersteunen met ooracupunctuur.
In geval van grote opkomst zal er gezorgd worden voor extra praktijkbegeleiders.
Deze dag is onderdeel van de 5 daagse cursus ooracupunctuur, maar kan ook apart gevolgd worden. Deze praktijkdag wordt gevolgd door de modules 1 t/m 4 van de cursus. Bij het volgen van de hele cursus is er een korting.
Docent: Paul Heijer
Acupuncturist, orthomoleculair adviseur, PNI-therapeut, fysiotherapeut N.P.
Graag introduceer ik mijn ontwikkeling als acupuncturist. In 1998 ben ik opgeleid in de ooracupunctuur door Bruno Braeckman. Eén van de eerste behandelingen die ik met deze methode heb toegepast was gericht op het verlichten van een frozen shoulder. Het overweldigende resultaat in de vorm van enorme toename van de beweeglijkheid en afname van de pijn, had een enorme impact op mij als behandelaar. Als dit mogelijk was moest er veel meer mogelijk zijn. Vanaf dat moment liet de magie en de mogelijke potentie van de oor acupunctuur mij niet meer los. Ik heb mij laten inspireren door inzichten uit verschillende behandelmethodes en deze getoetst op toepasbaarheid binnen de oor acupunctuur.
